Distler coupé
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DISTLER COUPÉ, 1930-tal, med uniformerad chaufför, grönlackerad plåt, batteridrivna lampor fram, öppningsbara dörrar, hjul helt i plåt, reservhjul bak, märkt "I A 3058", urverksdriven, längd ca 32 cm
Obetydliga/smärre skador
533987
2018-10-14