Distler coupé

Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé
Distler coupé

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DISTLER COUPÉ, 1930-tal, med uniformerad chaufför, grönlackerad plåt, batteridrivna lampor fram, öppningsbara dörrar, hjul helt i plåt, reservhjul bak, märkt "I A 3058", urverksdriven, längd ca 32 cm

Obetydliga/smärre skador

533987

2018-10-14