Biljardspelare Kiko

Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko
Biljardspelare Kiko

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIKO BAGATELLSPELARE, 1920-tal, lackerad och litograferad plåt i ett flertal färger, under gång stöter bagatellspelaren till bollen, urverksdriven, längd ca 15 cm

Lackskador, ett ben lagat

533988

2018-10-14