Flicka med barnvagn

Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn
Flicka med barnvagn

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLICKA MED BARNVAGN, 1920-tal, troligen Güntermann, litograferad plåt i ett flertal färger, under gång så rör damen benen och barnet för nappflaskan till munnen, urverksdriven, längd ca 17 cm

Smärre/obetydliga lackskador

533993

2018-10-14