Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOCK DAM PÅ TREHJULING, 1910-20-tal, litograferad plåt i rött och gult, kvinnan i grått, spiralfjäderverk, längd ca 11 cm
Lackskador
533995
2018-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här