Stock dam på trehuligt fordon

Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon
Stock dam på trehuligt fordon

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOCK DAM PÅ TREHJULING, 1910-20-tal, litograferad plåt i rött och gult, kvinnan i grått, spiralfjäderverk, längd ca 11 cm

Lackskador

533995

2018-10-14