Sparautomat

Sparautomat
Sparautomat
Sparautomat
Sparautomat
Sparautomat
Sparautomat
Sparautomat
Sparautomat

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HARTVIG & VOGEL VENDING LEU BANK, 1910-20-tal, choklad/sparautomat, litograferad plåt, motiv med lekande barn, höjd ca 13,5 cm, nyckel finns

Smärre lackskador

533996

2018-10-14