Dansande par
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DANSANDE PAR, 1900-10-tal, ett dansande par står på en papperrsklädd låda, kläder i tyg, kroppar i trä och massa, när man trycker på en spak "dansar" figurerna runt, höjd ca 20 cm
Bruksslitage, skall troligen ha en "ljud" bälg
533998
2018-10-14