Carl Olof Bartels olja akvareller

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL OLOF BARTELS (1869-1945): (1+4) Landskap, figurscener mm, signerade, olja på pannå resp akvarell, varierande mått

534003

2018-04-11