Strålkastare filmbelysning Fototon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOTOTON, strålkastare för film och teater, lackerad metall med reflektor i glas, 1930/40-tal, stativ på hjul, originallampa, total höjd ca 180 cm

Enligt uppgift, fungerar. SAV garanterar dock ej funktionen
Smärre slitage, färgbortall

534012

2018-04-11