Skrivbord rollertop
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, massiv ek, USA, omkring 1900-talets mitt, två lådhurtsar, skiva med löstagbar låduppsats och rulljalusi, mått ca: B 130 cm Dj. 69 cm H inkl. uppsats & jalusi ca 119 cm
Bruksslitage, vattenfläckar
534016
2018-04-13