Skrivbord rollertop

Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop
Skrivbord rollertop

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, massiv ek, USA, omkring 1900-talets mitt, två lådhurtsar, skiva med löstagbar låduppsats och rulljalusi, mått ca: B 130 cm Dj. 69 cm H inkl. uppsats & jalusi ca 119 cm

Bruksslitage, vattenfläckar

534016

2018-04-13