Musse Pigg 1930-tal

Musse Pigg 1930-tal
Musse Pigg 1930-tal
Musse Pigg 1930-tal
Musse Pigg 1930-tal
Musse Pigg 1930-tal
Musse Pigg 1930-tal
Musse Pigg 1930-tal
Musse Pigg 1930-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUSSE PIGG, 1930-tal, gummi, märkt, "Walt Disney, Seiberling latex, Made in Nakron.o. USA", höjd ca 14,5 cm

Svans saknas, en arm lagad, torkad, sprickor, slitage

534018

2018-10-14