Robot Yoshiya

Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya
Robot Yoshiya

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YOSHIYA SPACE MAN, 1950-tal, robot i litograferad plåt, urverksdriven, under gång så går den framåt och lyfter armarna, höjd ca 19 cm, överdel till fabriksförpackning medföljer

Smärre lackskador

534019

2018-10-14