Robot Yoshiya
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
YOSHIYA SPACE MAN, 1950-tal, robot i litograferad plåt, urverksdriven, under gång så går den framåt och lyfter armarna, höjd ca 19 cm, överdel till fabriksförpackning medföljer
Smärre lackskador
534019
2018-10-14