Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKOR, 6 st., lackarbete, Japan, 1900-tal, största brickans mått ca 41x28 cm
Skador och bortfall
534026
2018-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här