Skrivbord, Louis XV - stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, Louis XV-stil, mahognyfanér, tre lådor i sarg, svängda ben, beslag i mässing, höjd 76, 137x69 cm
Löst ben, mutter saknas, skrivskyddet något löst, smärre mindre skador/ fanérbortfall, nyckel saknas
534036
2018-04-11