Armband ringar brosch
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBAND, BROSCH, RINGAR, 2 st., sterlingsilver, stämplade Hasse Dahlström, 1960-tal, brosch saknar stämplar och en ring saknar årstämpel, armbandets längd 18 cm, ringstorlekar 16,5-17 mm, total vikt ca 125 g
534040
2018-04-11