Armband ringar brosch

Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch
Armband ringar brosch

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBAND, BROSCH, RINGAR, 2 st., sterlingsilver, stämplade Hasse Dahlström, 1960-tal, brosch saknar stämplar och en ring saknar årstämpel, armbandets längd 18 cm, ringstorlekar 16,5-17 mm, total vikt ca 125 g

534040

2018-04-11