Limousin England

Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

LIMOUSINE, 1930-tal, England, litograferad och lackerad plåt i grönt och begie, uniformerad chaufför, hjul helt i plåt, urverksdriven, längd ca 35 cm

Smärre skador, defekt urverk

534044

2018-10-14