Rökelsekar Kina brons

Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, med hänklar i form av lejonmaskaroner, botten med märke, diameter ca 14,5, höjd 7 cm

Smärre slitage

534060

2018-04-12