Studioblixt tillbehör Pro-3
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STUDIOBLIXTAR, Pro-3a 2400, 3 lampor, IR fjärrutlösare med mottagare, lampstativ, Manfrotto bomstativ på hjul mfl tillbehör, 1970/80-tal
Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar inte funktionen. Allmänt slitage
534070
2018-04-11