Studioblixt tillbehör Pro-3

Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3
Studioblixt tillbehör Pro-3

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STUDIOBLIXTAR, Pro-3a 2400, 3 lampor, IR fjärrutlösare med mottagare, lampstativ, Manfrotto bomstativ på hjul mfl tillbehör, 1970/80-tal

Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar inte funktionen. Allmänt slitage

534070

2018-04-11