Lehmann Gnom bilar och garage

Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage
Lehmann Gnom bilar och garage

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEHMANN GNOM BILAR OCH GARAGE, 1930-40-tal, bestående av: 5 bilar: lastbil 813, lastbil 814, racerbil 808/1, 2 personbilar 807/1, dubbelgarage 806, garagets längd ca 12,5 x 9,5 cm

Racerbil med lackskador, smärre skador

534075

2018-10-14