Bronsskulptur av oidentifierad konsnär
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800/1900-tal), skulptur, poserande flicka, patinerad brons, senare inristning på sockeln i form av bokstäverna V M, höjd ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage.
534081
2018-04-11