Bronsskulptur av oidentifierad konsnär

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800/1900-tal), skulptur, poserande flicka, patinerad brons, senare inristning på sockeln i form av bokstäverna V M, höjd ca 35 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage.

534081

2018-04-11