Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARYBALLOS, Korint, (tidigt 500-tal f Kr) orientaliserande stil, figural dekor med lejon och tjur, glaserat lergods, höjd ca 10 cm
Jordfynd, omfattande lagningar
534116
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här