Pistoler

Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEKSAKSPISTOLER, 4 st, 1900-talets första hälft, "Sidi", "Juno", "Ara" samt Cadet", Cadet och Sidi i fabriksförpackningar, 4 förpackningar med ammunition medföljer, längd ca 7,5-23 cm

Rost- och smärre plåtskador

534131

2018-10-14