Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SCHUCO CHARLIE CHAPLIN, 1930-tal, filtklädd plåt, urverksdriven, under gång snurrar Charlie käppen, fabriksförpackning med instruktionsblad medföljer, höjd ca 16,5 cm
Obetydliga skador
534141
2018-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här