Schuco Charlie Chaplin

Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin
Schuco Charlie Chaplin

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SCHUCO CHARLIE CHAPLIN, 1930-tal, filtklädd plåt, urverksdriven, under gång snurrar Charlie käppen, fabriksförpackning med instruktionsblad medföljer, höjd ca 16,5 cm

Obetydliga skador

534141

2018-10-14