Space man robot
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SONSCO NOMURA TOYS SPACE MAN ROBOT, ca 1958, litograferad plåt i ett flertal färger, batteridriven med sladd och dosa, överdel till fabriksförpackning medföljer, höjd ca 23 cm
Smärre lackskador vid fötter, obetydliga lackskador, kartong med slitage, lampor fungerar men funktion defekt
534143
2018-10-14