Space man robot

Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot
Space man robot

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SONSCO NOMURA TOYS SPACE MAN ROBOT, ca 1958, litograferad plåt i ett flertal färger, batteridriven med sladd och dosa, överdel till fabriksförpackning medföljer, höjd ca 23 cm

Smärre lackskador vid fötter, obetydliga lackskador, kartong med slitage, lampor fungerar men funktion defekt

534143

2018-10-14