Burk och kanna
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PLÅTBURK, KANNA, 1900-talets början, burk i form av bok, öppningsbar lucka upptill, "Band VII, ärtor", kanna med propp kanna "Aktiebolaget Lyse kristall fotogen", litograferad bleckplåt, höjd 17,7 cm
Lackskador
534144
2018-10-14