Einfalt krokodil

Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil
Einfalt krokodil

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINFALT KROKODIL, 1920-30-tal, med ridande figur på ryggen, urverksdriven, under gång rör sig krokodilen framåt samtidigt som han glappar med käften, längd

Defekt urverk, smärre lackskador

534153

2018-10-14