Einfalt krokodil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EINFALT KROKODIL, 1920-30-tal, med ridande figur på ryggen, urverksdriven, under gång rör sig krokodilen framåt samtidigt som han glappar med käften, längd
Defekt urverk, smärre lackskador
534153
2018-10-14