Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG WOLF (1882-1962): Hästar på bete, signerad G Wolf, olja på duk, ca 63x90 cm
Oramad, dukskada
534156
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här