Charles Wolfert oljemålning

Charles Wolfert oljemålning
Charles Wolfert oljemålning
Charles Wolfert oljemålning
Charles Wolfert oljemålning
Charles Wolfert oljemålning
Charles Wolfert oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES WOLFERT (1900-tal): Marknadsplats i Kairo, signerad Ch. Wolfert, olja på duk, 53x42

534158

2018-04-12