Petru Popvici oljemålning
2018-04-12
534160
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETRU POPOVICI (1938-1986): "Case la capatulvan", landskap med hus, signerad a tergo, olja på duk, 42x42 cm, bok medföljer