Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STARKVINSGLAS, 5+1 st, Sverige, empire 1810-20-tal, slipad och graverad dekor, höjd ca: 8-12 cm
Fotnagg, två glas med större nagg
534170
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här