Glas empire

Glas empire
Glas empire
Glas empire
Glas empire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STARKVINSGLAS, 5+1 st, Sverige, empire 1810-20-tal, slipad och graverad dekor, höjd ca: 8-12 cm

Fotnagg, två glas med större nagg

534170

2018-04-12