Spetsglas 1700-tal

Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPETSGLAS, 3+1 st. Sverige, 1700-tal, fot med omvikt kant, ett glas med graverad dekor, höjd ca: 12,5-14,5 cm

Små kantnagg

534174

2018-04-12