Albert Johansson oljemålning

Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Transfiguration I", signerad Albert Johansson, a tergo daterad 1981, olja på pannå, ca 122x90 cm

534175

2018-04-11