Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad och daterad Mortensen 65, numrerad E.A. 3/4, färglitografi, ca 63x44 cm
Tejprester på glaset
534182
2018-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här