Richard Mortensen färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad och daterad Mortensen 65, numrerad E.A. 3/4, färglitografi, ca 63x44 cm

Tejprester på glaset

534182

2018-04-11