Fernandez Arman multipel

Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel
Fernandez  Arman multipel

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Multipel, signerad Arman, numrerad 23/100, relief och kollage, ca 92x70 cm

534185

2018-04-11