Birgit Broms

Birgit Broms
Birgit Broms

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008), Skridskoåkare, monogramsignerad, färglitografi, numrerad 31/90, bladmått ca 25x29 cm

534234

2018-04-12