Spelbord sengustavianskt
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, sengustavianskt, 1800-tal, mahognyfaner, utdragbara ljusbrickor, filtinredning för backgammon, spelbrickor medföljer, höjd ca 74, 93,5x46,5 cm
En ljusbricka fast, sprickor, fanerbortfall, fothylsor saknas
534238
2018-04-11