Spelbord sengustavianskt

Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, 1800-tal, mahognyfaner, utdragbara ljusbrickor, filtinredning för backgammon, spelbrickor medföljer, höjd ca 74, 93,5x46,5 cm

En ljusbricka fast, sprickor, fanerbortfall, fothylsor saknas

534238

2018-04-11