Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRA BOHAG, fåtölj, DUX, Ljungs Industrier, 1900-talets mitt, stomme i ek, stoppad sits och rygg, mönstrad klädsel, skyltmärkt, sitthöjd ca 40 cm
Lagningar
534246
2018-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här