Fåtölj DUX

Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX
Fåtölj DUX

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRA BOHAG, fåtölj, DUX, Ljungs Industrier, 1900-talets mitt, stomme i ek, stoppad sits och rygg, mönstrad klädsel, skyltmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Lagningar

534246

2018-04-11