Evald Björnberg oljemålning

Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Kvinna vid kyrkan signerad Björnberg -44, olja på pannå, 25x34 cm

534273

2018-04-17