Lars Hillersberg Pop Art & Underground

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): "För Sverige ur tiden", signerad i blyerts Hillersberg, litografiskt blad, bildstrl 36x28 cm

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

534308

2018-05-20