Klubbat för:
6 800 SEK
4 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, gustavianska, 1800-tal, sk. skrattstolar, troligen Lindome, sitthöjd ca 41 cm
Ryggbricka med senare beklädning, slitage
534317
2018-04-11