Emilia Linderholm färglitografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EMILIA LINDERHOLM (född 1976): Figurkomposition, signerad Emilia Linderholm, färglitografi, 22x22,5 cm
Kuntoraportti
534328
Päivämäärä:
2018-04-11