Emilia Linderholm färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

EMILIA LINDERHOLM (född 1976): Figurkomposition, signerad Emilia Linderholm, färglitografi, 22x22,5 cm

Kuntoraportti

534328

Päivämäärä:

2018-04-11