Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARMSTOL, 2+1, STOLAR, gustavianska, bemålade samt förgylld dekor, sitrthöjd ca 42-45 cm
Renoverade och kompletterade, lagningar
534365
2018-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här