Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor med fåglar och växter, höjd 79 cm
Kantlagning, mynningsspricka
534375
2018-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här