Golvvas Japan

Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan
Golvvas Japan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor med fåglar och växter, höjd 79 cm

Kantlagning, mynningsspricka

534375

2018-04-11