Johan Gustav Sanberg oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN GUSTAV SANDBERG (1782-1854): Ecce Agnus Dei, signerad Sandberg, olja på pannå, tondo, samtida förgylld ram, 27x27 cm.

Skador: Krackelerad

534414

2018-04-18