Oljemålning jakthundar 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLJEMÅLNING, motiv med jakthundar, 1800-talets senare del, osignerad, ca 56x90 cm

Dubblerad duk, krackelyr, färgbortfall, retuscher

534417

2018-04-18