Grand Tour - Romerskt badkar

Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar
Grand Tour - Romerskt badkar

Klubbat för:

7 200 SEK

7 000 SEK

ROMERSKT BADKAR, (1800-tal), marmor (sienna), höjd ca 12 samt 30x14,5 cm

Lagningar, nagg, slitage

534420

2018-04-12