Willhelm Kåge Gustavsberg Prunus
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLHELM KÅGE, "Grön Slinga", kaffeservis, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, bestående av: 12 assietter, 12 desserttallrikar, 12 kaffekoppar. gräddsnipa, kaffekanna samt sockerskål
Obetydligt ytslitage.
534425
2018-04-11