Willhelm Kåge Gustavsberg Prunus

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLHELM KÅGE, "Grön Slinga", kaffeservis, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, bestående av: 12 assietter, 12 desserttallrikar, 12 kaffekoppar. gräddsnipa, kaffekanna samt sockerskål

Obetydligt ytslitage.

534425

2018-04-11