Grand Tour - Obelisker
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OBELISKER, 3 dlr, den i carraramarmor (1800-tal), de övriga (1900-talets mitt), den äldre är löstagbar, marmor, bl a carramarmor och rouge antico, höjd mellan ca 25-32,5 cm
Nagg och slitage
534433
2018-04-12